1. روش ويرا کنترل


  ما فقط کالاي اورجينال و با کيفيت مي فروشيم . کليه محصولات ارائه شده توسط اين شرکت داراي 12 ماه گارانتي و 60 ماه خدمات پس از فروش مي باشد .


  ارائه خدمات فني مفيد ، مستمر و سريع از اهداف ويژه اين شرکت مي باشد .


 2. خدمات


  واحد تعميرات شرکت ويرا کنترل صنعت با پرسنلي مجرب و کارآزموده ، قادر به تعمير انواع درايو و سافت استارتر و بردهاي الکترونيکي مربوط به آن مي باشد . اين تعميرات مختص برند خاصي نبوده و تعميرات کليه تجهيزات اتوماسيون صنعتي با برندهاي مختلف را شامل مي شود . وظيفه واحد تعميرات ، نگهداري و پشتيباني به بهترين نحو ممکن و جلب رضايت کامل مشتريان در کمترين زمان ممکن مي باشد .


 3. واحد فني و مهندسي


  واحد فني و مهندسي شرکت ويرا کنترل صنعت با بهره گيري از مهندسان و کارشناسان مجرب آماده همکاري در زمينه مشاوره ، طراحي و راه اندازي انواع پروژه اتوماسيون صنعتي و تأسيسات الکتريکي مي باشد .

  1. درايو هاي AC

   درايوهاي صنعتي ABB جهت کاربردهاي صنعتي بالاخص صنايع توليدي مانند کاغذ، صنايع فلزات، معدن، سيمان، برق، پتروشيمي، نفت و گاز طراحي مي‌گردد. درايوهاي صنعتي ABB بصورت يک مجموعه کامل AC Drive و يا ماژول جهت تأمين نيازهاي مصرف‌کنندگان قابل دسترسي است.

   تک درايوها (Single) شامل رکتيفاير و اينورتر دريک يونيت AC درايو هستند. تک درايوها (Single Drives) يک درايو AC کامل هستند که بدون تابلو و يا بخش الحاقي نصب مي‌گردند. درايوهاي Single بصورت ايستاده (Free standing) و يا تابلويي در دسترس هستند. درجه حفاظتي اين درايوها به جز ايستاده از IP21 آغاز مي‌شود و درجات حفاظتي بالاتر بعنوان Option مطرح مي‌شوند.

   توضيحات کامل و منوال اين درايو را ببينيد .


  1. درايوهاي DC

   درايوهاي صنعتي جريان مستقيم ABB جهت کاربردهاي صنعتي بالاخص درصنايعي چون مواد غذايي، نوشيدني، سيم‌پيچي و کابل‌پيچي، ميکسر، اکسترودر، فلزات، سيمان، معدن، کاغذ، چاپ و …طراحي شده است.

    درايوهاي صنعتي ABB به صورت يک درايو کامل DC  و يا ماژول جهت تأمين نياز مصرف‌کنندگان و ماشين‌سازان در دسترس مي‌باشد. اين درايوها با انعطاف‌پذيري بسيار بالا قادر به هماهنگي با مصارف خاص صنعتي است.

   توضيحات کامل و منوال اين درايوها را ببينيد .

  1. سافت استارهاي ABB

   سافت استارترهاي ABB با جلوگيري از ايجاد تنش جريان در زمان استارت و خاموش شدن موتور، موجب افزايش طول عمر موتور مي‌شوند. وجود امکانات فراوان به شما اجازه مي‌دهد تا موتور خود را در امن‌ترين شرايط استفاده کنيد. نصب، راه‌اندازي و استفاده بسيار آسان از ديگر مزاياي سافت استارترهاي ABB به شمار مي‌رود. استفاده از سافت استارتر منجر به حذف کنتاکتور و ديگر المان‌هاي حفاظتي موتور شده و نهايتاً راه حلي ساده و جامع را فراهم مي‌آورد. علاوه بر اين، وجود برنامه‌هاي کاربردي مختلف مي‌تواند باعث بهينه‌سازي هرچه بيشتر مصرف انرژي گردد.

   توضيحات کامل و منوال اين سافت استارترها را ببينيد .

  1. کليد هوايي و کليد کمپکت ABB

   کليدهاي هوايي ABB  در سه گروه  هوايي توليد شده که به صورت فيکس و کشوئي و موتوردار قابل ارائه ميباشند. که به صورت چهار پل و با  IP54نيز قابل سفارش ميباشد. کليد هوايي ABBتا رنج 6300 آمپر در سايزهاي کاملا کامپکت نسبت به رقبا تعبيه شده است که با تيريپ يونيت هاي متفاوت جهت حفاظت بيشتر به صورت سفارشي پيشنهاد و ارائه ميشود .

   کليدهاي اتوماتيک و کامپکت ABB  داراي تنوع بسياري نسبت به کاربرد آنان در صنعت جهت حفاظت بيشتر ارائه مي شوند .

  1. قطعات الکتريکال ABB

   پيشنهاد  منحصر به فرد ما از محصولات الکتريکي و حفاظتي از برند ABB  اين امکان را به مشتريان گرامي ميدهد تا يک سيستم کاملا مطابق با استاندارهاي جهاني  را با بالاترين کيفيت طراحي کنند و به  طور قابل توجهي هزينه هاي متفرقه جهت جمع آوري پروژه ها از برندها مختلف را کاهش دهند .

   شکيل شدن و يکدست شدن تمامي محصولات در پروژه از مزاياي استفاده از برند ABB  است که تمامي محصولات را جهت رفع نياز در اختيار دوستاران ABB  قرار مي دهد.

  1. محصولات ولتاژ متوسط ABB

   محصولات MV از شرکت ABB  يکي از قابل اعتمادترين محصولات در زمينه توزيع برق مي باشند. گروه هاي قابل ارئه توسط اين شرکت به شرح ذيل مي باشد :

       محصولات اتوماسيون و کنترلي MV
       انواع سوئيچ هاي MV
       انواع سکسيونر و دژنکتور ABB
        کنتاکتورهاي خلاء ABB
       انواع رله هاي حفاظتي ABB
       ادوات اندازه گيري و سنسورهاي MV
       انواع کاتود و فيوزهاي سيليکوني